PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE    |   OPIEKA NAD INWESTYCJĄ"Chcemy zmienić myślenie o domu, jako większej całości, którą tworzą:  budynek, jego otoczenie i wnętrze. Chcemy byś wraz z rodziną był jej częścią, pasował do niej, współtworzył ją. By odpowiadała Twoim potrzebom, tak byś czuł się w niej komfortowo i bezpieczenie."

Nie jesteśmy „typowym” biurem architektonicznym, a przynajmniej nie chemy za takie uchodzić. Mimo, że trzon naszego  zespołu tworzą architekci i większość naszych zawodowych doświadczeń jest  od lat związana z architekturą to chcielibyśmy być postrzegani inaczej.


Dlaczego.....?

Dlatego, że .... praca z nami to to nie po prostu „przygotowanie projektu architektonicznego”, to zdecydowanie więcej. To możliwość podjęcia wielopłaszczyznowej współpracy, która owocuje  powstaniem czegoś wyjątkowego – skrojonego na Twoją miarę projektu.


Pracując z nami, niejako powierzasz nam pieczę nad całym procesem jakim jest powstawanie budynku i jego otoczenia. My myślimy o Twoim domu jak o przedsięwzięciu i bierzemy pod uwagę wszystkie etapy jego tworzenia: od otoczenia zewnętrznego, aż po samo wnętrze budynku. Opiekujemy się Twoją inwestycją bo aktywnie uczestniczymy w procesie jej powstawania, dzięki czemu masz pewność, że efekt końcowy będzie dla wszystkich satysfakcjonujący.Stworzyliśmy więc firmę, której głównym założeniem jest tworzenie pięknej przestrzeni wokół człowieka, z myślą o człowieku.


Zapraszamy do współpracy.
POZNAJ NASmgr inż. arch.

Cezary Adamski

Właściciel / Projektant

+48 605 444 232

cezary@architekturaformy.com


mgr inż. arch.

Kamila Adamska

Członek zarządu / Projektant

+48 693 404 888

kamila@architekturaformy.com


mgr inż. arch.

Agnieszka Siuda

Projektant -  specjalista od dokumentacji formalno-prawnych.

+48 508 544 897

a.siudaa@architekturaformy.com


mgr inż.

Waldemar Sałuda

Konstruktor 

+48 693 623 463    


Thomas Brinkamnn

płyty fundamentowe

Założyciel firmy Brinkmann Consulting zajmującej się projektowaniem i wynawstwem płyt fundamentowych dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

+48 798 100 908

http://brinkmann.com.pl/

Marcin Bartczak

generalne wykonawstwo

Właściel firmy budowlanej

+48 501 568 466


Sylwester Stasiak

klimatyzacja/wentylacja Właściciel firmy wykonawczej montującej systemy wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji SMSystem.

+48 509 466 688

http://www.smsystem.pl/

Mariusz Pomorski

grafika/reklama

Firma SATORIdruk pomaga nam realizować projekty na styku architektury i grafiki.

+48 509 022 541

www.satoridruk.pl/